Про профілактичні заходи щодо профілактики розповсюдження короновірусу

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Херсонської міської ради

вул. Кости Хетагурова, 59 м. Херсон, 73042,  тел. 8 (0552) 37-28-97, 23-85-85

e-mail: school-4-kherson@ukr.net  код  ЄДРПОУ 24115357

Від  11.03.2020  року                                                                               № 80-О

Про профілактичні заходи щодо

профілактики розповсюдження коронавірусу

На виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради від 11.03.2020 року №54-Г «Про вжиття профілактичних заходів у закладах освіти міста Херсона», з метою недопущення виникнення та розповсюдження госрої респіратурної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV; збереження здоров’я учасників освітнього процесу та організації безпечного освітнього процесу в школі

НАКАЗУЮ:

1.      З 12 березня 2020 року запровадити посилений протиепідемічний режим та проведення дезінфекційних заходів в освітньому  закладі.

2.      Обмежити  проведення масових заходів для дітей та дорослих у закритих приміщеннях.

3.      Не допускати до роботи працівників освітнього закладу з симптомами вірусних інфекцій.

4.      Усім працівникам школи суворо дотримуватися правил особистої гігієни.

5.      Заступникам директора з навчально-виховної роботи Галині ГРИЦАЄНКО та Сніжані ЛЕВЧЕНКО забезпечити належне інформування учасників освітнього процесу про профілактичні заходи щодо попередження коронавірусу (написання диктантів, випуск бюлетенів, розміщення інформації на сайті освітнього закладу).

6.      Заступникові директора з навчально-виховної роботи Галині ГРИЦАЄНКО забезпечити контроль проведення інструктажів учнів освітнього закладу.

7.      Заступникові директора з адміністративно-господарської роботи Світлані СЕМЕНЦОВІЙ:

7.1  посилити контроль за дотриманням в освітньому закладі належного температурного режиму та санітарно-гігієнічних вимог;

7.2  увести щоденний посилений режим поточної дезинфекції в приміщеннях освітнього закладу з використанням робочих розчинів дезинфікуючих засобів до регламентів.

8.      Класним керівникам 1-11 класів:

8.1  проводити роз’яснювальну роботу серед учасників освітнього процесу щодо профілактики гострих вірусних інфекцій;

8.2  ранковий прийом дітей проводити з обов’язковим опитуванням батьків про стан здоров’я дітей, у разі підозри на захворюваність  не приймати до школи;

8.3  до 13 березня розмістити в щоденниках учнів пам’ятку щодо профілактики короновірусу та написати диктант «Профілактика ГРВІ»;

8.4  здійснювати провітрювання класних кімнат під час кожної перерви.

9.      Технічним працівникам освітнього закладу здійснювати обробку дезинфікуючими засобами поручнів, дверних ручок, шкільних меблів з періодичністю відповідно до інструкції даного засобу.

10. Завідувачу виробництвом шкільної їдальні Ірині ФІЛАТОВІЙ здійснювати обробку дезинфікуючими засобами поручнів, дверних ручок, меблів у їдальні, ретельну обробку посуду.

11. Медичній сестрі освітнього закладу Наталії БАКІНІЙ у випадку виявлення в учнів школи підвищення температури чи інших симптомів ГРВІ негайно інформувати класних керівників та батьків дитини.

12. Контроль за виконанням наказу здійснюю особисто.

Директор школи                            Олександра ПОТУК

З наказом ознайомлені: