про підсумки проведення місячника пожежної безпеки в житлі

Згідно з планом заходів 10 грудня 2021 року класними керівниками 1-9 класів проведено інструктаж із здобувачами освіти з питань пожежної безпеки в побуті, що підтверджено в журналі реєстрації інструктажів класів.

Учні 1-2 класів переглянули мультфільми корисні підказки 2. «Вперед,вогнеборці!», «Фокс і Трот поспішають на допомогу», учні 3-4 класів підготували малюнки «Пожежна безпека очима дітей». Класні керівники вчасно надали фотозвіти щодо проведеної роботи в рамках місячника пожежної безпеки.

Класні керівники 5-9 класів надали фотозвіти про проведення вікторини «Що слід робити при пожежі», практичних занять «Перша допомога потерпілим під час пожежі» та організацію виготовлення листівок, пам'яток на протипожежну тематику.

Учні 5-х класів відвідали аварійно - рятувальний загін спеціального призначення ДСНС України в Херсонській області, де учням продемонстрували технічне оснащення оперативно-рятувального автомобіля, яке необхідне для подолання надзвичайних ситуацій. Діти побачили, який саме в аварійно-рятувальних роботах використовується спеціальний інструмент. Територія закладу систематично очищена від сміття, відходів виробництва.

10.12.2021 року проведено позаплановий протипожежний інструктаж з працівниками закладу щодо дотримання спеціальних вимог пожежної безпеки в осінньо-зимовий період із фіксацією у відповідному журналі.

З 28.12.2021 по 30.12.2021 року для працівників закладу проведено навчання з цивільного захисту, охорони праці та пожежної безпеки.

28.12.2021 року здійснено огляд приміщень, горищ, переходів та території закладу згідно з вимогами безпечної роботи та правил пожежної безпеки.

28.12.2021 року здійснено огляд 46 кабінетів (41 навчальних кабінетів, шкільна бібліотека, спортивна зала початкової школи, 2 майстерні).