Про перенесення робочих днів у 2019 році

Херсонської міської ради

вул. Кости Хетагурова, 59 м. Херсон, 73042,  тел. 8 (0552) 37-28-97, 23-85-85

e-mail: school-4-kherson@ukr.net  код  ЄДРПОУ 24115357

від 02.04.2019 року                                                                     №28-К

Про перенесення робочих днів у 2019 році

На виконання розпорядження міського голови від 17.01.2019 року №10р, наказу управління освіти Херсонської міської ради від 07.02.2019 року №21-Т «Про перенесення робочих днів у 2019 році», з метою створення сприятливих умов для святкування у 2019 році 1 травня – Дня праці та у 2020 році 1 січня – Нового року, забезпечення раціонального використання робочого часу, відповідно до Закону України  «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів», враховуючи рекомендації, викладені в розпорядженні Кабінету Міністрів України від 10.01.2019 року №7-р «Про перенесення робочих днів у 2019 році», згідно з частиною третьою статті 67 Кодексу законів про працю України, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

НАКАЗУЮ:

1.                 У порядку й на умовах, встановлених законодавством, перенести у 2019 році робочі дні на суботи, а саме :

–          з вівторка      30 квітня на суботу,       11 травня;

–          з понеділка    30 грудня на суботу,      21 грудня.

–          з вівторка      31 грудня на суботу,      28 грудня;

2.      Освітній процес, передбачений на робочі дні, зазначені у п. 1 цього наказу, які перенесені на суботи, здійснити за розкладом освітніх занять, діючим у відповідний до дати день тижня.

3.      Заступнику директора з навчально-виховної роботи, Левченко С.В. надати Середі О.В. інформацію щодо перенесення робочих днів у 2019 році для розміщення на офіційному сайті школи.

4.      Керівникам учнівських класних колективів:

4.1.   Довести до відома учнів та їхніх батьків про перенесення робочих днів у 2019 році та особливості здійснення освітнього процесу у зв’язку з цим.

4.2.   Напередодні зазначених святкових та вихідних днів провести зі здобувачами освіти закріплених класів інструктажі з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності.

5.      Заступнику директора з адміністративно-господарчої частини          Семенцовій С.Є. під час вихідних та святкових днів:

5.1.   Про факти призупинення тепло-, енерго-, водопостачання до школи, у разі виникнення екстремальної ситуації повідомляти директора школи.

5.2.    Забезпечити збереження майна.

6.       Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                     О.І.Потук

Погоджено:

Голова ПК                                                                              О.В.Середа