Присвячено 75-річниці визволення Херсона від фашистських загарбників

13 березня 2019 р Херсон відзначає 75 річницю визволення міста від фашистських загарбників.

Цей день увібрав у себе безмежну радість свободи і невимовну скорботу за загиблими. Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу. Про ці події говорили учні 11 класу під час уроку пам’яті  «Роки, обпалені війною». Діти підготували розповідь про ті буремні часи, виразно читали вірші на воєнну тему, розповідали про Херсонців, що виборювали нам свободу. То ж не дивно, що саме цю дату в історії нашого міста вважають його другим днем народження.

Наприкінці уроку учні вшанували полеглих хвилиною мовчання.

Відзначення Дня визволення міста від фашистських загарбників – свідчення того, що наш народ досяг великої перемоги у запеклих боях ціною власного життя. Пам’ять про славні вчинки Героїв-визволителів завжди житиме у наших серцях !!!

fg

прпр