Представники університетів про вибір спеціальностей в 11 класі

Херсон здавна має славу міста моряків та суднобудівників. Наша тепла приморська область неначе створена для майбутніх підкорювачів морів. А кораблі, що будуються у Херсоні, є найкращими в Україні та знаними в Європі.

Тож, з метою розповісти про таку професію, як суднобудівник, до учнів 11-го класу Херсонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 завітали представники Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Випускникам детальніше розповіли про спеціальності, яким навчають у ВНЗ, а саме:

• Суднобудування;

• Інженерія програмного забезпечення;

• Прикладна механіка;

• Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;

• Енергетичне машинобудування;

• Теплоенергетика;

• Економіка;

• Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Також школярі були ознайомлені і з умовами вступу до НУК. Тож, якщо ви завжди хотіли стати частиною чогось великого, то двері Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова завжди відкриті для вас!

Якщо ж у вас є бажання стати на варті порядку нашої країни, то вас із радістю зустріне Донецький юридичний інститут МВС України. ДЮІ готує кваліфікованих спеціалістів у таких галузях, як Право та Правоохоронна діяльність. Донецький ВНЗ пропонує навчання на факультетах:

• факультет підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів;

• факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції;

• факультет підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки;

• четвертий відокремлений – факультет підготовки фахівців для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Донецький юридичний інститут МВС України навчить кожного, хто хоче допомогти підтримати правопорядок у нашій державі.

ими
попр