Представники ХНТУ завітали до 11 класу

28 січня до 11 класу завітали гості з Херсонського національного технічного університету. Представник кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції

запросив учнів до вступу саме в їх університет на спеціальності «Хімічні технології та інженерія»  і «Харчові технології». Термін навчання - 4 роки. Також ці спеціальності мають різні види кваліфікацій та унікальні освітньо-професійні програми.

Варто також зазначити про актуальність цієї технічної спеціальності в сучасному світі, а отже і перспективи майбутнього працевлаштування.

Найкраща робота та, що приносить задоволення! А це напряму залежить від правильного та усвідомленого вибору спеціальності та майбутнього фаху випускниками школи.