Практичний семінар з хімії для слухачів ХАНО

20 березня 2019 року на базі Херсонської загальноосвітньої школи IIII ступенів № 4 Херсонської міської ради вчителем хімії Кириченко В.М. проведено практичний семінар для слухачів Херсонської Академії неперервної освіти. До освітнього закладу завітали учителі хімії міста та області на урок практичної роботи з теми «Добування кисню та доведення його наявності». Учні 7-Б класу показали практичні вміння та навички роботи з лабораторним обладнанням, хімічним посудом та реактивами. Використовуючи теоретичні знання з теми, учні підготували прилади, добули та зібрали кисень, довели його наявність. На уроці активно працювали Авраменко Ганна, Чала Даніела, Бульбенко Кіра, Садовська Вікторія, Ігнатенко Марія, Гайдукова Єлизавета та інші. В ході уроку були розглянуті базові поняття та терміни. Вчитель хімії Кириченко В.М. продовжує на уроках хімії розвивати логічне мислення, пізнавальні інтереси, навички роботи з лабораторним обладнанням, реактивами та виховувати бережливе ставлення до приладів, хімічних речовин та власного здоров’я.

вавав