Практичне навчання з пожежної безпеки 2021

З метою практичного відпрацювання учасниками освітнього процесу  дій  в умовах виникнення надзвичайних ситуацій для захисту, рятування та збереження здоров’я людей, забезпечення готовності учасників освітнього процесу до дій у разі пожежі, створення умов для надійного захисту учнів, педагогів, технічного персоналу та стійкого управління закладом освіти під час виникнення надзвичайної ситуації 13 жовтня 2021 року об 11.50 проведено практичне навчання з пожежної безпеки для здобувачів освіти та працівників закладу освіти.

Усі учасники освітнього процесу своєчасно зреагували на сигнал, організовано, без паніки вийшли з будівлі школи на спортивний майданчик. Учителі за списками в журналах перевірили присутність учнів на майданчику, у приміщенні школи на час евакуації жодної людини не залишилося. На майданчику знаходилися всі технічні працівники, а також медична сестра з аптечкою.

Інформованість учнів та дорослих про правила поведінки при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій, чітка організація евакуації, відповідальне ставлення до практичних занять допоможе зберегти життя і здоров’я людей під час небезпеки.

Будьмо пильні! Бережімо себе й своїх близьких!

чччч  ббб