school-4-kherson@ukr.net

Підсумки тижня природничих наук 2018

2 Травня

У рамках вичення курсу природознавства учні 5-А класу проводили екологічну гру і розв”язували екологічні задачі. Знавцями природи стали учні 5-А класу:  Кліменко Л., Фріз Б., Волошина Д., Колдунова А. і 5-Б класу: Марченко Я., Давиденко Є., Буркун К., Жуков К. .

Учні 6-х класів  змагалися в географічній грі «По країні Гідросфері» і  вікторині «Планета Земля як середовище життя».  Свій хист до узагальнення інформації з географії виявили учні 6-Б класу: Авраменко А., Бульбенко К., Косяков М., Мерзлікіна А., Бізюльова А., Корольова Д., Фільчакова А., Гайдукова Є.  і 6-А класу: Татарінова А,  Кармазін К. , Шагієв Н, В’язовий Д, Шорник А.. Із біології кращими були учні 6-А: Добринкін О.,  Кармазін К., Татарінова А, Ягодіна А. і 6-Б: Авраменко А., Бульбенко К., Корольова Д., Фільчакова А.

Учні 7-А класу змагалися в географічному чемпіонаті «Рекорди  планети». Необхідно відзначити таких учнів: Павлючек Д., Ревенко К, Сиротюка М., Євтюшкіна В., Гадомську К., Задорожну М, Лузіну К., у 7-Б кращі- Орлова М. і Міщенко Я.. На уроці-грі «Походження плазунів» відзначилися  Сорока В, Гальченко С., Татарінов А, Муравйова Є., Попкова А., Зінюхін В., Голуб Ю..

У біологічній  конференції «Нейрогуморальна регуляція організму»  найактивнішими були учні  8-А класу: Бортник А, Остапенко Є, Сучко А.; 8-Бкласу: Сидоренко О. і Поливач М..  На уроках хімії  дослідження різних смаків «Хімія відчуттів» найкраще вдалися Курбацькій Г., Остапенко Є з 8-А; а також Воробйову А. і Сидоренко О. з 8-Б. На уроках географії відзначилися Курбацька Г., Остапенко О., Сучко А., Михайлюк С., Асауленко Д. з 8-А; Шамбір В., Поливач М., Воробйов А., Семіраз Т., Задорко В. з  8-Б класу.

Учні 9-х класів на уроках біології проводили захист проектів «Гіпотези виникнення життя на Землі»  і випускали газети, кросворди, буклети з хімії «Згубна дія спиртів на організм людини», «Хімія в побуті», «Хімія на кухні». Відзначилися кращими роботами учні 9-А  і 9-Б: Богатиренко М., Регушенко М., Крисов А., Друшляк В.. З географії учні захищали творчу роботу «Об’єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО». Найкращими були  Стець К., Рабус М., Дорогань О., Чеботарьова А., Донських Є..

Учні 10-го класу  захищали презентації  з хімії  «Хімія ліків та отрути». Творчість та креативність виявили Тицко Ю., Пуняк Д., Дяченко Л.. При проведенні круглого столу «Системи органів тваринного організму» кращими були Нечипуренко К., Пуняк Д., Бацазова В., Лень С..

Дякуємо вчителям природничих наук:  Шевченко С.Г., Яблуновській О.В., Кириченко В.М., Качавській В.В. за залучення школярів до проведення тижня природничих наук, сприяння їхньому індивідуальному самовиявленню, розвитку творчих здібностей!