school-4-kherson@ukr.net

Підсумки тиждня іноземних мов 2017 2018

11 Травня

З 02 по 05 травня 2018 року у  школі проводився тиждень іноземних мов.

Учні 2-4-х класів розгадували кросворди та ребуси в ігровій формі на вивчені теми.  Найкращими  виявилися  Лозанська Єва, Жданов Іван (2-А), Вінник Олександр, Забєлін Микита (2-Б), Ісаєв Ігор, Касілдов Дмитро (3-А), Городечний Олександр, Кирилова Яна (3-Б), Буряковський Артем, Луценко Євгенія (4-А), Скакун Аліна, Іванічева Софія, Крітченко Вікторія (4-Б).

Учителі Коденець І.В. та Араліна В.А.   з учнями  5-х  класів переглянули англійський мультфільм «Анастасія». Після перегляду мультфільму учні склали власні оповідання з казковими персонажами. Найкращі роботи написали Буркун Каріна, Жуков Костянтин, Тройнякова Єлизавета, Марченко Ярослав (5-Б), Клименко Лілія, Петренко Софія, Шкарін Павло (5-А).

Учні 6-х класів  виявили справжню творчість та неординарність у складанні ребусів. Найкращими були такі учні: Ігнатенко Марія, Авраменко Анна, Корольова Діана, Бульбенко Кіра, Фільчакова Анастасія (6-Б),  Татарінова Анастасія, Ягодіна Аліна (6-А).

Серед учнів 7-х класів був проведений конкурс газет  та конкурс на краще декламування віршів. Кращими художниками та читцями були Гадомьска Ксенія, Голуб Юлія, Павлючек Дар’я, Ревенко Крістіна (7-А).

Учні 8-х класів підготували газети та проекти з тем «Українські вчені» та «Мій улюблений музичний інструмент». Краще за всіх впоралися  Муравйов Геннадій, Кошло Марія (8-А), Сидоренко Олександра, Поливач Марія (8-Б).

Учні 9-х класів представили  та захистили свої газети з теми « Міста Англії» і ще раз підтвердили свої знання щодо історії та визначних місць Великої Британії. Кращими були роботи Дорогань Олександри, Стець Катерини, Чеботарьової Анжели, Рабус Марії (9-А), Дрьомової Анастасії, Донських Єлизавети, Регушенко Марини (9-Б).

Учні 10-го класу захищали свої проекти «Земля – наш дім» та взяли участь у КВК «Ти любиш спорт?». Переможцями стали Генералова Євгенія, Скалівенко Олена, Пуняк Дар’я.

Учні 11-го класу проявили творчість у створенні комп’ютерних презентацій. Найкраще показали свої знання та вміння роботи на комп’ютері Лотарія Кирило, Горват Наталія, Єрьомичева Олена, Кандиба Катерина.

Також учні показали, що добре володіють не лише англійською, але й французькою мовою.

Так, учні 5-А класу переглянули   мультфільми, після перегляду відбулося обговорення переглянутого

Учителі Шестакова Г.О. та Уденгаард О.І. з учнями 7-х класів переглянули та обговорили фільм «Вулицями Парижа». Ця подорож сприяла поглибленню знань учнів про культуру та історію Франції, що позитивно вплинуло на зростанні інтересу до предмету. Учні 6-х класів взяли  участь у конкурсі на краще читання віршів. Кращими читцями виявилися Овчаров М. та Павлючек Д. (6-А).

Учні 9-х класів переглянули мюзикл «Нотр Дам де Парі», після чого учням було запропоновано відгадати низку загадок, пов’язаних зі змістом переглянутого. Краще за всіх упоралися Дорогань Олександра, Стець Катерина, Чеботарьова Анжела (9-А), Дрьомова Анастасія, Регушенко Марина, Донських Єлизавета (9-Б).

Учні 10-го та 11-го класів продемонстрували знання французьких фільмів та акторів і представили свої роботи. Кращими були Лотарія Кирило, Єрьомичева Олена, Кандиба Катерина (11), Скалівенко Олена, Тицко Юлія, Бацазова Владислава (10).

Цікаві та змістовні дні тижня іноземних мов запам'ятаються учням надовго. Тиждень  вкотре довів неймовірні здібності учнів, показав те, що сучасні школярі хочуть прямувати шляхом європейської інтеграції, щодня готові досягати нових вершин.