Переможці І етапу Всеукраїнських олімпіад у 2020/2021 навчальному році

 

 

І МІСЦЕ

 

            Строганов Нікіта, учень 7-Б класу, переможець олімпіади з математики

                          (учитель     О.Потук)

Авраменко Анна, учениця  9-Б класу, переможниця олімпіади

з української мови та літератури (учитель І.Павловська),

хімії (учитель В.Кириченко)

Потоцька Діана, учениця 7-А класу, переможниця олімпіади

з української мови та літератури (учитель С.Левченко), біології (учитель О.Яблуновська)

Бульбенко Кіра, учениця 9-Б класу, переможець олімпіади з історії (учитель І.Давидчук)

Литош Максим, учень 11 класу, переможець олімпіади з історії (учитель І.Давидчук)

Гаран Наталія, учениця 11 класу, переможець олімпіади з інформаційних технологій, (учитель О.Волонтир)

Муравйов Геннадй, учень 11 класу, переможець олімпіади з

англійської мови, (учитель І.Коденець),

української мови та літератури (учитель Л.Жулєва)

зарубіжної літератури (учитель О.Поливач)

Мерзлікіна Аліна, учениця 9-Б класу, переможниця олімпіади з англійської мови, (учитель І.Коденець)

Чала Даніела, учениця 9-Б класу, переможниця олімпіади з правознавства (учитель І.Давидчук)

Амірасланова Сєвда, учениця  8-А класу, переможниця олімпіади з хімії (учитель В.Кириченко)

Федотов Олег, учень 9-А класу, переможець олімпіади з трудового навчання (учитель І. Десна);

Івасюк Катерина, учениця 9-Б класу, переможниця олімпіади з трудового навчання (учитель Т. Чумаченко).

 

 

 

ІІ МІСЦЕ

 

Українська мова та література

Буркун Каріна (8-Б), учитель І.Сорока

Бортник Анна (11), учитель Л.Жулєва

 

Англійська мова

Бортник Анна (11), учитель І.Коденець

                               Петренко Софія (8-А), учитель Л.Бутова

                               Шкарін Павло (8-А), учитель Л.Бутова

                                        Шорнік Андрій (9-А), учитель Л.Бутова

                                   Канциба Микита  (8-Б), учитель В.Араліна

                                   Авраменко Анна  (9-Б), учитель В.Араліна

                                   Ігнатенко Марія  (9-Б), учитель В.Араліна

 

                              

Математика

Швидун Владислав  (7-Б), учитель С.Осадкіна

Опихайленко Руслан  (6-А), учитель Л.Скірська

Ісаєв Ігор  (6-А), учитель Л.Скірська

Лященко Аліна (6-Б), учитель А.Дівніч

Тройнякова Єлизавета  (8-Б), учитель Л.Скірська

 

Інформаційні технології

Іващенко Анастасія (11),  учитель О.Волонтир

Содолінський Михайло (9-Б),  учитель О.Середа

 

Історія

Антонова Анастасія (9-Б), учитель І.Давидчук

Авраменко Анна  (9-Б), учитель І.Давидчук

Бортник Анна  (11), учитель І.Давидчук

 

Правознавство

Загоренко Анастасія (9-Б), учитель   І.Давидчук

 

Географія  

Шевченко Анна (7-Б), учитель С.Шевченко

Крітченко Вікторія.  (7-Б), учитель С.Шевченко

Тройнякова Єлизавета (8-Б), учитель С.Шевченко

Мерзлікіна Аліна  (9-Б), учитель С.Шевченко

Авраменко Анна  (9-Б), учитель С.Шевченко

 

Фізика

Дзьомта Андрій (8-Б), учитель І.Яржемська

 

Біологія

Кратченко Вікторія (7-Б), учитель О.Яблуновська

Іванічева Софія (7-Б), учитель О.Яблуновська

Строганов Нікіта (7-А), учитель О.Яблуновська

Соловей Родіон (8-А), учитель О.Яблуновська

 

Хімія

Дренькало Тарас (8-В), учитель В.Кириченко

 

Трудове навчання

Добринкін Олександр (9-А) учитель І.Десна

Богдан Максим (9-Б) учитель І.Десна

Корольова Діана (9-Б), учитель Чумаченко Т.М.

Бізюльова Анна (9-Б), учитель Чумаченко Т.М.

 

Зарубіжна література

Клименко Лілія (8-А), учитель О.Сорока

Чорнобров Мілєна (11), учитель О.Поливач 

 

 

ІІІ МІСЦЕ

 

Українська мова та література

Ігнатенко Марія (9-Б), учитель І.Павловська

Бульбенко Кіра (9-Б), учитель І.Павловська

Воробйов Артем (11), учитель Л.Жулєва

Асауленко Дар’я (11), учитель Л.Жулєва

Крітченко Вікторія (7-Б), учитель В.Сушко

Гальченко Дар’я (8-Б), учитель І.Сорока

Амірасланова Сєвда (8-А), учитель І.Сорока

 

 

Англійська мова

                                Разінькова  Софія (8-А), учитель Л.Бутова

                               Солдатська Вікторія (8-А), учитель Л.Бутова

                                   Івасюк Катерина  (9-Б), учитель В.Араліна

Золотаревська Валерія (11), учитель І.Коденець

Фільчакова Анастасія  (9-Б), І.Коденець

 

Математика

Потоцька Діана (7-А), учитель О.Потук

Бульбенко Кіра  (9-Б), учитель С.Осадкіна

Авраменко Анна  (9-Б), учитель С.Осадкіна

Івасюк Катерина  (9-Б), учитель С.Осадкіна

Дренькало Тарас  (8-В), учитель С.Осадкіна

Кравець Єлизавета  (6-А), учитель Л.Скірська

Фурсенко Анастасія  (6-А), учитель Л.Скірська

Кирилова Яна (6-Б), учитель А.Дівніч

Гуменюк Михайло (6-Б), учитель А.Дівніч

Куліда Кирило  (6-А), учитель Л.Скірська

Буркун Каріна  (8-Б), учитель Л.Скірська

 

Історія

Мерзлікіна Аліна  (8-Б), учитель І.Давидчук

Воробйов Артем  (11), учитель І.Давидчук

 

Правознавство

Гадомська Ксенія (9-А), учитель   І.Давидчук

Бульбенко Кіра (9-Б), учитель   І.Давидчук

 

Інформаційні технології

Авраменко Анна (9-б),  учитель О.Волонтир

Бульбенко Кіра (9-Б),  учитель О.Середа

Фільчакова Анастасія (9-Б),  учитель О.Середа

 

Географія

Скакун Алана (7-Б), учитель С.Шевченко

Іванічева Софія  (8-Б), учитель С.Шевченко

Чала Марія (7-Б), учитель С.Шевченко

Буркун Каріна  (8-Б), учитель С.Шевченко

Яценко Георгій  (11), учитель С.Шевченко

 

Біологія

Гайдаров Руслан (7-Б), учитель О.Яблуновська

Колдунова Анастасія (8-А), учитель О.Яблуновська

Переверзєва Віолета (7-А), учитель О.Яблуновська

Соловей Родіон (8-А), учитель О.Яблуновська

 

Фізика

Буркун Карина (8-Б), учитель І.Яржемська

Давиденко Єгор (8-Б), учитель І.Яржемська

 

Хімія

Стулова Марина (8-Б), учитель В.Кириченко

Якубовська  Анна (9-А), учитель В.Кириченко

Клименко Лілія (8-А), учитель В.Кириченко

Павленко Катерина (11), учитель В.Кириченко

 

Трудове навчання

Федін Олексій (8--Б) учитель І.Десна

Лапшин Богдан (8--А) учитель І.Десна

Кім Поліна (8-Б), учитель Т.Чумаченко

Буркун Карина (8-Б), учитель Т.Чумаченко

 

Зарубіжна література

Пахнюк Вікторія (9-А), учитель І.Сорока 

Сучко Аліса (11), учитель О.Поливач

Горінова Елеонара (11), учитель О.Поливач