Останній зірковий випуск 11 класу

25 червня 2021 року Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N4 Херсонської міської ради проводжала  у доросле самостійне життя своїх учнів останнього 11 класу. Першою зі словами привітання  звернулася до всіх присутніх директор школи Олександра ПОТУК.  З цією важливою подією випускників прийшли привітати: депутати Херсонської міської ради В'ячеслав БІЛКОВСЬКИЙ, Микола ДМИТРІЄВ та депутат Суворовської районної у м. Херсоні ради Олена КУЧЕРЕНКО. Вони побажали випускникам знайти свою стежину у житті, бути щасливими та стати гідними громадянами нашої держави, прославляючи рідну школу та рідний край, а також вручили  їм  подяки та  подарунок випускниці, яка в цей день святкувала день народження.
 Уся урочиста частина свята була хвилюючою та зворушливою. А родзинкою свята став традиційний танець – вальс. Вишукані й стильні хлопці та дівчата кружляли у ніжному танку.
Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували на святі.
Щиро бажаємо вам, шановні випускники,  міцного здоров’я, успіхів, щедрої долі та щастя у всьому!