Останній дзвоник 2019

Ось і пролунав останній дзвінок  і покликав непосидючих школярів на літні канікули, а випускникам  відкрив двері у доросле життя. Цей день поєднав і радість і смуток, адже для випускників це прощання зі школою та дитинством. Проте це завжди урочиста подія.  Це початок нового, щасливого життя!

Із вітальним словом до учнів звернулась директор школи Олександра Іванівна Потук і побажала усім веселих канікул, а випускникам – здійснення самих амбітних планів.

Першокласники  подарували випускникам вітальні слова,  четвертокласники – запальний танок. Родзинкою свята став танець випускників.

Це був день яскравих і радісних емоцій.

Сподіваємось, що знання, набуті у стінах рідної школи, стануть для випускників надійним стартом для досягнення мрій!!!

gfg

fgf