Олімпійський тиждень 2019

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 9 по 13 вересня. До проведення   заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури а й всі вчителі школи.

Організована виставка літератури «Олімпійський рух в Україні»

жж

Протягом тижня   діти створювали цікаві та змістовні плакати до Дня спорту «Знай наший олімпійських чемпіонів» та «Олімпійські ігри» , брали участь у виставці малюнків «Спорт у моєму житті»,   малювали на асфальті «Я майбутній олімпієць». Проведено інформаційні хвилинки "Спорт і фізичне виховання - утвердження здорового способу життя та зміцнення миру".

9 вересня 2019 року були проведені виховні години:

«Історія Олімпійських ігор»  5-8 класи

«Досягнення українських спортсменів» 9-11 класи

еее

ее

Проходили спортивні змагання «Малі Олімпійськи ігри» під керівництвом вчителя фізичної культури Буряковським Д.О.

пп