Обласний конкурс дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі"

10.10.2019 року відбулося урочисте нагородження переможців і учасників обласного Конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі». Організатором якого є державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації метрології та сертифікації» за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації, за участю Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та Громадської організації «Бізнес-асоціація «МИ-ХЕРСОНЦІ»

Вітаємо, Сучко Алісу, ученицю 10 класу, яка посіла І МІСЦЕ у номінації «Я пізнаю якісну продукцію»

Вітаємо Подсаднікова Волидимира, учня 3-Г класу, який посів ІІ МІСЦЕ  у номінації "Ми архитектори якісного світу"

Окремо відзначена робота Д’якової Діани, учениці 2-В класу, в номінації «Кращий плакат на споживчу тематику».

Також «За участь » відзначені роботи таких учнів

·        Галімон Валерії  3-А,

·        Жук Нікіти 3-Г,

·        Медведюк Марії 3-Г,

·        Алексєєнко Ксенії 4-Б

·        Варивода Нани 4-Б,

·        Вінник Олександра 4-Б,

·        Ковбасюк Дмитра 4-Б,

·        Цуркан Максима 4-Б

Всі учні отримали яскраві, сучасні, пізнавальні фотоенциклопеції.

Пишаємося Вами!!!

Бажаємо Вам натхнення та наснаги, цікавих ідей та вмілої передачі свого сприйняття якісного світу в своїх роботах.

ааа шоо

олошлшллш