НУШ: від гри до знань

НУШ: від гри до знань.
     Розбудова України, як вільної демократичної держави, становлення і розвиток громадянського суспільства неможливі без якісної освіти, цілеспрямованої підготовки школярів до життя і діяльності в сучасному світі.
     Початкова школа - це найвідповідальніший період в житті дитини. Саме тут закладається те, що розвиватиметься і закріплюватиметься з віком.
     Як пристосувалися до освітнього середовища маленькі "нушівці" розповідає оновлений стенд у початковій школі. Це яскраві посмішки, зацікавлені погляди, радісні обличчя школярів.

Батьки є невід'ємною частиною освітнього процесу. Співпраця педагога і батьківської громадськості - запорука успіху дитини.
     Креативно, творчо в доброзичливому колі відбувся батьківський всеобуч у 2А класі, де тата і мами відчули себе частинкою нової української школи.