Навчання з надання долікарської медичної допомоги

31 жовтня 2018 року в  Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради для педагогічних працівників та технічного персоналу проведено навчальний курс з надання долікарської медичної допомоги здобувачам освіти.

Навчання було проведено поетапно: теоретична частина та практичні заняття.

До заходу залучено лікаря-педіатра Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є.Каребелеша Козловську Л.В, яка розповіла про основні прийоми першої долікарської допомоги дитині та дорослому.

У ході практичної частини заняття з надання першої долікарської допомоги  при травмах різного ступеня тяжкості Голубченко Н.І., вчитель початкової школи розповіла про симптоматичний стан людини при інсульті, інфаркті та епілептичному нападі. Інформація супроводжувалась переглядом відеороликів.  Наприкінці заходу всі учасники отримали методичні рекомендації щодо порядку дій  надання долікарської допомоги при нещасних випадках та травмуванні.