Наші спортивні досягнення з футболу 2021

Наші спортивні досягнення

Розвиток юнацького спорту завжди був одним із пріоритетних напрямів діяльності закладу. Адміністрація  школи усіляко сприяє активній участі наших спортивних команд у міських та обласних змаганнях з різних видів спорту.

Тому раді повідомити ,  що 12 травня на  Обласному  турнірі з футболу для дітей з особливими освітніми потребами, команда нашої школи під керівництвом Заікіна П.П. виборола перемогу та посіла почесне І місце!

Тепер наших юних футболістів чекають нові випробування – 20-21 травня вони будуть представляти Херсонську область на Всеукраїнському турнірі з футболу, на який з’їдуться команди з усієї України: Донецька,  Запоріжжя, Миколаєва, Одеси, Вінниці, Житомира, Черкас.

Ми щиро вітаємо членів команди нашої школи з перемогою, зичимо їм  подальших спортивних звершень! Будемо разом вболівати за них та чекати на перемогу!

ллл

иии