Наш зоряний Олімп 2019

16 квітня 2019 року в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради відбулося свято «Зоряний Оліпм» ­- урочисте нагородження учнів, які впродовж 2018/2019 навчального року продемонстрували високий рівень знань та вмінь, захищаючии честь школи, стали переможцями й призерами обласних олімпіад із базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань. На святі відзначили й педагогів, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і досягли значних результатів. Також подяками відзначено батьків талановитих учнів освітнього закладу, що підтримують своїх дітей і сприяють розвиткові їхніх здібностей і обдарувань.

На свято завітали гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління: головний спеціаліст управління освіти Херсонської міської ради Герасимова Оксана Петрівна, яка нагородила дипломами управління освіти переможців інтелектуальних олімпіад і конкурсів; заступник голови правління ТОВ «Херсонський машинобудівельний завод» Єщенко Ольга Анатоліївна, представник об’єднання організацій роботодавців Херсонщини Гордєєва Анастасія В’ячеславівна  та голова благодійного фонду Мамедов Садіяр Мухтасович, які відзначили творчих і активних учнів освітнього закладу подарунками.

Освітній заклад  пишається  учнями та вчителями, щиро вітає їх і бажає нових здобутків.

шщш

оло