school-4-kherson@mail.ru

Нагороди на лінійці Останьього дзвоника

1 Червня

За підсумками 2016/2017 навчального року 28 учнів школи закінчили навчальний рік з високими досягненнями і на урочистій лінійці «Останнього дзвоника» були нагороджені похвальними листами

Вітаємо відмінників навчання:

Єрьомичеву Олену

Кандибу Катерину

Лотарію Кирила

Вітаємо також випускників 11 класу, які 24 червня будуть нагороджені похвальними грамотами „За особливі досягнення у вивченні окремих предметів” :

Кононенка Вадима Анатолійовича, випускника 11-го класу, за особливі досягнення у вивченні курсу «Захист Вітчизни» та фізичної культури, кандидата в майстри спорту з пішохідного туризму, як призера міських  та обласних змагань.

Редькіну Анну Костянтинівну, випускницю 11-го класу, за особливі досягнення у вивченні  курсу «Захист Вітчизни», як призера міських змагань.

Мамая Владислава Олександровича, випускника 11-го класу, за особливі досягнення у вивченні фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни», як призера міських змагань.

Яковенка Анатолія Анатолійовича, випускника 11-го класу, за особливі досягнення у вивченні фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни», як призера міських   змагань.

Шелудька Богдана В’ячеславовича, випускника 11-го класу, за особливі досягнення у вивченні фізичної культури, як призера міських змагань.

Успіхів вам у подальшому навчанні!!!