набори дошок для корекційно-розвиткових занять

2 жовтня 2019 року відбулася зустріч з представниками міського учнівського парламенту. На благодійні кошти, які були зібрані під час гри ХІІІ міжшкільного чемпіонат команд клубу веселих та найкмітливіших, придбано засоби корекції для розвитку дитини: 12 дощечок для міжпівкульної взаємодії та 3 настільні гри «IQ  бум» на  загальну суму 5 000,00 грн. Саме в нашому освітньому закладі отримають  освіту у 7 спеціальних класах - 99 учнів, 5 інклюзивних класи – 13 учнів з особливими освітніми потребами та 32 дитини отримають  освіту на індивідуальній формі навчання (педагогічний патронаж).

Вкрай важливим є приладдя для міжпівкульної взаємодії, що розвиває структуру мозку та синхронізує роботу півкуль. За допомогою цієї гри покращується розумова діяльність, пам'ять, увага, просторові уявлення. Полегшує процес читання і писання у дитини.

На святі були присутні гості: Тамара Верещака – голова громадської організації «Асоціація працівників закладів освіти» м. Херсона, Юлія Овчарова - куратор ради міського учнівського парламенту, методист Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості та Анжеліка Занько – голова міського учнівського парламенту.

Діти отримали чудові подарунки та яскраві враження від зустрічі.

оло

олол