Тренінг для учнів 9-х класів "Я обираю життя!"

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради, долучилася до відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом , який  відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначається 1 грудня.

Метою Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом є підвищення обізнаності про ВІЛ-інфекцію/СНІД. Якщо розуміти, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти і за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та толерантно ставитися до тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією.

Соціальний педагог Юлія Спільна провела тренінг для учнів 9-х  класів «Я обираю життя!».

Метою якого є: виявити ставлення учнів щодо проблеми СНІДу; спонукати учасників до усвідомлення зв'язку між цінностями людини, її поведінкою та наслідками для себе та оточуючих; поглибити знання дітей щодо СНІДу, основні шляхи зараження цією хворобою та заходи щодо її попередження

аааа  ааа

ввв