Мода у початковій школі

Тематичний тиждень «Мода» у початковій школі

У початковій школі завершився 11 тиждень НУШ на тему «Мода». Що може бути цікавіше, загадковіше і креативніше для молодших школярів.
      Першачки під керівництвом класних керівників Дмитрової О.О, Білої Н.А., Шапран І.О. та Соколенко А.О. ознайомилися з поняттями «мода» і «стиль», професіями людей, які створюють модний одяг, з'ясовували, що означає бути модним і стильним, вивчали історію моди, переглядаючи цікаві відеосюжети. Учні із захопленням відкривали для себе світ моди у різних сферах діяльності людини, обговорювали, як варто обирати одяг, чи може бути одяг одночасно зручним, теплим і модним, а коли не бажано звертати увагу на моду, дізнавалися про те, як з часом змінювалися іграшки, зачіски, музика, захоплення людей.
     А закінчився тиждень веселим дефіле, на якому діти змогли побувати у ролі моделей модних журналів.
     Заходи, проведені упродовж тижня, були не лише цікавими для дітей, а й пізнавальними.