Міжнародний день птахів 2019

За програмою ЮНЕСКО «Людина і біосфера» щорічно 01 квітня святкується Міжнародний день птахів. 02 квітня у шкільній бібліотеці відбулася зустріч учнів 2- В та 4- А класів з представниками національного природного парку «Нижньодніпровський» : Крючковою Т.М., Імприч Т.В., Бондар Ю.В.

Гості розповіли про історію свята птахів, ознайомили з видовим різноманіттям птаства рідного краю. Учасники взяли активну участь у вікторині «Упізнай птаха» та естафеті «Нагодуй пташок». Також школярі мали змогу ознайомитися з виставкою літератури про пернатих друзів «Пташиний переполох».

Цікава та пізнавальна зустріч сприяла розумінню школярів щодо необхідності гуманного ставлення до птахів, охорони та збереження навколишнього середовища.

олд

ррр