Мій пухнастий улюбленець 2021

1 березня 2021 року у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради відбувалась благодійна акція для притулку «4 лапи» до Дня котів. Цих милих пухнастих тварин люблять в усіх країнах та городах. Відданні й надійні друзі наші коти. Скільки теплоти й ласки ми отримуємо взамін на піклування й турботу про них.  А як щодо тих, про кого не піклуються? Учні разом з батьками допомогли  пухнастим відчути на собі турботу і піклування, і зібрали корм, наповнювачі для лотків, м’які підстилки  іграшки, а також лотки. Особливо хочеться відмітити лежаки, які діти разом з батьками зробили власноруч.

До Дня котів у закладі організована фото-виставка «Мій пухнастий улюбленець», до неї долучилися учні школи разом з батьками і вчителі. Фото знімки прикрашають шкільний стенд і викликають безліч гарних емоцій у школярів.

оооо

ооо