Методичне об

Як казав американський письменник Річард Дейвіс Бах: «Твій вчитель не той, хто тебе вчить, а той, в кого вчишся ТИ», саме тому кожна зустріч методичного об'єднання вчителів з корекційної освіти не обходиться без передачі досвіду один одному. Зустріч 29 грудня не стала винятком. Запрошена на засідання практичний психолог закладу Ірина Овчаренко розповіла про доцільність використання інтерактивної підлоги під час проведення корекційно-розвиткових занять з учнями з ООП. Молоді асистенти Олена Голощапова і Наталя Качур виступили з мінізвітом за І семестр щодо співпраці з класними керівниками і вчителями-предметниками та отримали рекомендації від своїх наставників. Валерія Жайворінко, Ірина Солона та Анна Троян поділилася своїми знаннями щодо адаптації навчального матеріалу для дітей з ООП в умовах інклюзивних класів, а Світлана Храмова та Анастасія Чередніченко - для учнів, які навчаються за формою педагогічного патронажу. Завершувала низку виступів голова МО Дар'я Токар, яка рекомендувала літературу з власного досвіду роботи, котра може використовуватися на заняттях і в роботі з батьками. А для гарного настрою асистенти випробували цікавий майстер-клас з використання декількох технік з арт-терапії, які підійдуть як дітям, так і дорослим для переключення уваги, виплеску негативних емоцій та налаштування на працю.