Козацькому роду нема переводу

«Козацькому роду нема переводу»

Напередодні  свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й Дня  захисника та захисниць України в Херсонській загальноосвітній школі                І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради відбулися заходи. Головною ідеєю свята є виявлення поваги та шани захисникам нашої держави, її суверенітету й територіальної цілісності, популяризація історії українських військових звитяг, гідне вшанування борців за незалежність України.

Учні вшанували пам’ять полеглих воїнів на Сході країни, колишніх випускників освітнього закладу Олега Чихуна та Михайла Ткачишина і здійснили традиційне покладання квітів до їх меморіальних дошок.

Проведено спортивне свята “Козацькі забави” для учнів 2 класу на якому малюки  продемонстрували свою силу, спритність, кмітливість та ерудицію. І довели, що козацькому роду нема переводу. «Козацькі забави» у школі - це не лише спортивне свято, а й справжнє виховання патріотів нашої Батьківщини! На захід запросили батьків Михайла Ткачишина, загиблого воїна, випускника нашої школи.

Здобувачі освіти із задоволенням взяли участь у Фотоквесті, де записували відео привітання до Дня захисників та захисниць України у козацькому стилі, танцювали гопак, фотографували сценку, як козаки писали лист турецькому султану і число 14 сформоване з учнів свого класу та багато іншого.

Проведення заходів патріотичного спрямування допомагає учням краще пізнати історію своєї країни, адже нам всім потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

ололол

ммсмс