Консиліум з питань адаптації учнів 5-х класів до умов основної школи

22 листопада 2021 року згідно з планом роботи закладу відбувся психолого-педагогічний консиліум «Аналіз та проектування освітнього процесу за результатами визначення рівня адаптації учнів 5-х класів до основної школи», мета якого - координація дій із подолання труднощів протягом адаптаційного періоду учнів 5-х класів, вироблення спільних рекомендацій для полегшення процесу адаптації п’ятикласників у школі ІІ ступеня.

У ході консиліуму розглядалися питання:

• Наступність в організації освітнього процесу – запорука успішної адаптації учнів 5-х класів  до умов основної школи (заступник директора з навчально-виховної роботи Сніжана ЛЕВЧЕНКО).                                            Характеристика класних колективів 5-А,Б,В,Г класів та індивідуальні особливості учнів (класні керівники Ірина ПАВЛОВСЬКА, Ірина КОДЕНЕЦЬ, Ольга ПОЛИВАЧ, Ірина ЯРЖЕМСЬКА).
  • Аналіз рівня навчальних досягнень учнів за вересень-жовтень 2021 року (учителі математики Любов СКІРСЬКА, Світлана ОСАДКІНА, учитель історії Сергій ЗАДНЄПРЯНИЙ, учитель української мови Любов ЖУЛЄВА, учителі початкових класів Лариса ЗОЛОТАРЕВСЬКА, Галина ПОБИВА, Раїса МОКРИЦЬКА).
  • Визначення соціального статусу учнів 5-х класів (соціальний педагог Юлія СПІЛЬНА).
  • Аналіз рівня психологічної адаптації учнів 5-х класів до умов основної школи (практичний психолог Ірина ОВЧАРЕНКО).

Після продуктивного обговорення всіх питань ухвалено рекомендації для педагогічних працівників, які працюють у 5-х класах, які слід використовувати в роботі задля створення комфортних умов для навчання і розвитку здобувачів освіти.

ддздзд

хжхж