Класна година 6Г "Академічна доброч

У 6-Г класі 13 вересня пройшла виховна година на тему: "Академічна доброчесність і справедливість". Здобувачі освіти ознайомилися з основними принципами доброчесності, з її видами та значенням. За допомогою життєвих ситуацій розглянули приклади недоброчесної поведінки в школі, обговорюючи наслідки. Згадали поняття "плагіат", переглянувши відео "Плагіат у сучасній українській музиці".

На дошці до гілочок намальованого дерева діти прикріпляли принципи доброчесності: чесність, справедливість, допомога, правда, відповідальність за дії, - на думку школярів. На завершення разом з дітьми уклали кодекс честі (АД) учнів 6-Г класу:

1. Не списувати, а звертатися за допомогою.

2. Бути справедливими, чесними.

3. Поважати інтелектуальну власність, посилаючись у своїх роботах на використані джерела або цитати.

4. Розвивати свої здібності.

5. Навчатися старанно та сумлінно.

дздздд

щошош