Ялинка хоче жити!

Наближаються веселі зимові свята - Новий рік та Різдво. Атмосфера чарівної казки складається з безлічі деталей - іскристих вогників гірлянд, сріблястих сніжинок, різнокольорових ялинкових прикрас. Але найважливіша складова новорічних свят - ялинка!
Дуже багато людей щороку стоїть перед вибором - можна купити живу ялинку чи сосну, а можна придбати штучну. Лідери учнівського самоврядування Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради вирішили прийти на допомогу. 21 грудня 2018 року в освітньому закладі пройшла акція «Ялинка хоче жити». Представники Міністерства екології школи Анастасія Дрьомова та Таїсія Болдирєва завітали до учнів старшої школи із презентацією, за допомогою якої розповіли про позитивні та негативні аспекти живих та штучних ялинок.
Звичайно, кожен робить свій вибір. Проте, ми впевнені, що кожного року все більше ялинок буде жити!