Інформація щодо організації літнього відпочинку

Шановні батьки!

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує щодо організації літнього відпочинку.

При замовленні путівок до початку оздоровчого сезону обов'язково з'ясувати повну назву суб’єкта господарювання, його юридичну адресу та фактичну адресу надання послуг з відпочинку (оздоровлення), а також пересвідчитися, що даний заклад внесено до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Перед поселенням у заклад відпочинку (оздоровлення) зажадати від адміністрації закладу заповнений, дійсний, цьогорічний, скріплений печаткою «Акт прийняття дитячого оздоровчого табору» за формою 318/о, або отримати інформацію про його наявність на офіційному веб-сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Тільки в ЦЬОМУ випадку можна бути впевненими, що матеріально-технічна база закладу відповідає санітарно-гігієнічним нормам для організації оздоровлення дітей, весь персонал пройшов медогляд, має всi необхідні щеплення, на території закладу проведені заходи профілактичної дезінфекції, тощо.

Для запобігання виникнення харчових та нехарчових отруєнь у дітей:

при відвідуванні дитини в оздоровчому закладі не слід привозити i залишати дітям швидкопсувні продукти;

поясніть дитині чому не можна купувати продукти на стихійних ринках, «з рук» у торговців на пляжах;

простежте, щоб у дитини старшого віку в сумці не виявилося сигарет, спиртних напоїв та інших заборонених речовин.