Екскурсія до вогнеборців

10 травня учні 2 – В та 4 – В класів відвідали аварійно-рятувальний загін спеціального призначення головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Херсонській області.

Школярів цікавило  все: пожежні машини, форма, побут  вогнеборців. Рятувальники розповіли про свою роботу, наголосивши, як  важливо дотримуватися  правил безпеки. Діти  оглянули пожежні машини зі спецобладнанням, побували в диспетчерській, спробували себе в ролі пожежних, примірявши захисне спорядження та випробувавши пожежний рукав.

Спілкування з рятувальниками допомагає  дітям отримувати нові, більш ґрунтовні знання про правила запобігання пожежам та спонукає їх дотримуватися цих правил. Тому такі екскурсії є не тільки цікавими, а й надзвичайно важливими.