Екскурсія до бібліотеки 7В

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди.  Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій .

Саме з цією метою  02листопада , класним керівником Соценко О.О., було організовано  пізнавально-оглядову екскурсію для дітей 7-В класу.  Бібліотекар   Тетяна Анатоліївна провела захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, познайомила дітей з правилами користування книгою, систематичним каталогом та з цікавістю розглянули нові надходження дитячих журналів – «Барвінок», «Професор Крейд» , серії довідкових видань: «Світ навколо нас», «Дитяча енциклопедія», «Я пізнаю світ».

Діти  із захопленням розглядали цікаві книжки та здійснили захоплюючу мандрівку у царстві книг. Цікавим  доповненням до екскурсії стали різноманітні     конкурси:  «Бібліотека – книжчин дім»,  «Чи уважний ти читач»,  вікторину «З якого твору», а також гру «Так чи ні».  Весело та радісно  було в цей день у бібліотеці . Діти мали змогу  стати користувачами бібліотеки.

Всім  дуже сподобалась  цікава та пізнавальна  екскурсія, про що  свідчили  слова вдячності від дітей.