school-4-kherson@mail.ru

День здоров

8 Вересня

Здоров’я – це великий дар для людини, тому його треба берегти і зміцнювативати.  Людина, яка не хворіє, почувається  впевнено, бо вона   усвідомлює,  що керує своїми силами та бажаннями. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

8 вересня 2017 р. у школі пройшов День здоров`я. Мета заходу -  привернути увагу учнів до питань охорони здоров’я та залучення підростаючого покоління до занять фізкультурою і спортом.

День розпочався із загальношкільної лінійки. Після ранкової зарядки з дітьми провели цільовий інструктаж щодо техніки безпеки та плану роботи, і учні розійшлися по секціях. Діти брали участь у змаганнях з футболу, волейболу, баскетболу, перетягуванні канату, а також у змаганнях  на одягання протигазу. Серед переможців були 6-А, 6-Б, 6-В, 8-Б, 9-А, 9-Б та 10 класи. На підсумковій лінійці усіх було нагороджено почесними грамотами. Учні 3-Б, 3-В та 11 класів відвідали базу відпочинку «Чумацька криниця», а учні 2-В, 3-А, 4-А, 4-Б та 4-В класів провели цей день на території міського пляжу «Гідропарк».

Школярі отримали позитивні  емоції від занять спортом на свіжому повітрі, що добре вплинуло на настрій та фізичний стан дітей.