school-4-kherson@mail.ru

День ЦЗ

12 Травня

11.05.2017 року у школі пройшов єдиний День цивільного захисту (комплексне об’єктове тренування).

Проведено різноманітні заходи, спрямовані на інформування учнів про причини виникнення надзвичайних ситуацій та правила поведінки при них:

·        Єдиний урок у 2-11 класах «Знати, щоби вижити»;

·        Конкурс малюнків на асфальті «Цивільний захист», «Хай завжди буде сонце!» ;

·        Виступ гуртка  юних рятівників «Як принцеса до ДЮР вступала » для учнів  2-5 класів;

·        Виступ агітбригади «Пригоди Баби Яги в країні правил дорожнього руху» для учнів  2-5 класів;

·        Конкурс листівок «Це повинен знати кожний!»;

·        Радіогазета «Дії в надзвичайних ситуаціях»;

·        Психологічний тренінг для учнів 8,9-х класів «Поведінка в надзвичайних ситуаціях»;

·        Практичне заняття з ЦЗ: одягання протигазу, надання першої медичної допомоги, перенесення потерпілого.

·        Спортивні естафети «Спритний, швидкий, умілий» (виконання тренувальних завдань);

·        Відпрацювання ввідної «Повітряна тривога! Раптовий напад противника!». Евакуація учасників навчально-виховного процесу.

Особливо цікаво і змістовно пройшли заходи в початкових класах, 10, 7-Б, 11, 6-А, 5-Б, 9-А класах.

Члени шкільного гуртка  юних рятівників підготували змістовну програму агітбригади з питань ЦЗ (керівник Спільна Ю.Ю.). Особливо активними були  Асауленко Дар’я, Курбацька Ганна, Остапенко Єлизавета, Орел Ілона, Шешеня Юрій. Члени гуртка юних інспекторів  дорожнього руху у своєму виступі нагадали правила поведінки в транспорті та на проїжджій частині: Ковбасюк Ірина, Голубова Людмила,  Ткаченко Тетяна, Пацук Анастасія, Степанова Валерія   (керівник Білоконь Л.О.). Під час проведення  спортивних естафет, конкурсів, практичних занять учні 11 та 10 класів Яковенко Анатолій,  Кононенко Вадим, Редькіна Ганна, Горват Наталія, Колдунов Володимир, Грушицький Юрій продемонстрували свої знання та вміння щодо поведінки в надзвичайних ситуаціях. Слід відзначити відповідальне ставлення  до підготовки учнів з питань  ЦЗ учителів Буряковського Д.О., Білоконь Л.О., Спільної Ю.Ю..

У ході  відпрацювання тренувальних завдань за ввідною «Повітряна тривога! Раптовий напад противника!» учнями, працівниками школи та  формуваннями ЦЗ  було вчасно відреаговано на  сигнал „Увага всім!”. Евакуація учасників навчально-виховного процесу пройшла організовано, без паніки в місця, визначені планом евакуації.