school-4-kherson@mail.ru

Безпечний Інтернет 2018

12 Лютого

З 5 по 9 лютого 2018 року у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради проходив тиждень «Безпечний Інтернет», метою якого було підвищення інформаційної культури учнів з питань безпеки Інтернету. Особливу увагу школярів акцентовано на загрозу мережевих ігор та їх негативний вплив на психічний та фізичний стан дітей.

У рамках тижня були проведені різноманітні заходи:

1.       Урок-казка «Подорож країною Інтернет» (1 клас).

2.       Інформаційні відеоролики «Безпечний Інтернет» (2  клас).

3.       Медіа-урок веб-серфінг «Книга незвичайна – книга віртуальна» (3 клас).

4.       Медіа-урок. Веб-агенція «Служба безпеки в Інтернеті» (4 клас).

5.       Тренінг «Безпека у  Всесвітній мережі» (5 клас).

6.       Бесіда «Правила користування e-mail…» (6 клас).

7.       Бесіда «Комп’ютерна залежність – це небезпечно» (7 клас)

8.       «Спілкування в Інтернеті: вчора, сьогодні, завтра» (8 клас).

9.        «Неприємності в мережі та засоби їх уникнення» (9 клас).

10.      Круглий стіл «Інтернет – це безпечно чи ні?» (10 клас).

11.      Анкетування «Безпека в Інтернеті?» (11 клас).

Завдяки виставці стінгазет протягом тижня учні мали змогу  ознайомитися із основними правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики, а також із цікавими фактами щодо використання мережі. Також було  організовано перегляд та обговорення відеороликів про «Безпечний Інтернет». Аналізуючи переглянуті відеофрагменти, учні знайомилися з основними видами реальних небезпек віртуального світу, які ь визнано проблемами людства, – це  Інтернет-залежність, фішинг як вид шахрайства, соціальні мережі як засіб впливу на політичне та соціальне життя людей, використання інформації агресивного змісту, негативний вплив на психіку та здоров’я  дитини тощо.

Учні мали змогу познайомитися з комп’ютерними геніями минулого і сучасного, визначними науковцями, завдяки яким ми сьогодні  користуємося безпечною мікропроцесорною технікою.

Найактивнішими учасниками стали учні 2А, 2Б, 3А, 3Б, 4А, 4Б класів. Серед учнів старшої школи найкращі роботи виконали Дорогань Олександра (9А), Рабус Марія (9А), Стаць Катерина (9А), Шевченко Дмитро (9А), Бульбенко Кіра (6Б), Чала Даніела (6Б).

Учні нашої школи всім користувачам світової мережі щиро бажають, щоб Інтернет для них завжди був корисним, цікавим і безпечним!