school-4-kherson@mail.ru

Бесіда з представником патрульної поліції

22 Січеня

19.01.2018 р. до учнів 6-9 класів завітав з цікавою бесідою старший інспектор Херсонської патрульної поліції Вах Р.А. Він звернув увагу дітей на адміністративні та кримінальні правопорушення, конкретно зупиняючись на різних мірах покарання. Доповнив свою лекцію розповідями з практики. Приділивши велике значення наслідкам будь-яких незаконних дій, збагатив знання дітей про відповідальність, яку несе кожен.

Інспектор наголосив, що кожен має самостійно обирати своє майбутнє, і якщо хтось ступає на кримінальний шлях правопорушень, той знищує власні можливості бути щасливим. Наприкінці лекції представник поліції подарував дітям картки, у яких детально та доступно описані поради та настанови, що можуть допомогти при зіткненні з різноманітними правопорушеннями.

Усі ми знаємо, як важливо дотримуватися правопорядку, і цікава бесіда з інспектором поліції ще раз нагадала про це дітям.