Батьківські збори - серпень 2021

27, 28 та 30 серпня відбулись батьківські збори за планом:

1.     Педагогічний всеобуч батьків:

-         Емоції позитивні та негативні. Запобігання жорстокому поводженню з дітьми (1-2класи)

-         Права дитини. Дотримання їх у сімї. Правове виховання дітей у сімї. (3-4класи)

-         Особливості навчальної діяльності учнів 5-х класів у звязку з переходом від початкової до середньої школи. (5класи)

-          Попередження негативних звичок у дітей. Позитивний вплив батьківського прикладу. (6-7класи)

-         Виховання свідомого ставлення до свого здоровя як найвищої соціальної цінності. (8-9класи)

2.     Про правила поведінки учасників освітнього процесу та порядок організації пропускного режиму та правил відвідування Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради

3.     Про організацію:

-         Додаткових освітніх послуг;

-         Гарячого харчування;

-         ГПД учнів 1-4 класів.

4.     Про техніку безпеки (бесіда щодо попередження дитячого травматизму).

5.     Про порядок реагування на доведені випадки булінгу та відповідальність осіб, причетних до булінгу.

6.     Про підсумки літнього оздоровлення 2021 року.

7.     Про організацію роботи мережі гуртків та спортивних секції на базі закладу освіти.

8.     Зміцнення матеріально-технічної бази закладу (за матеріалами конференції)

9.     Організаційні питання

ааа