Адаптація 5-х класів 2018

Цього навчального року у велику родину основної школи влилося поповнення – 80 учнів 5-х класів. Відповідно до річного плану школи 31.10.2018 року був проведений психолого-педагогічний консиліум «Аналіз та проектування освітнього процесу за результатами рівня адаптації учнів 5-х класів». Мета консиліуму - координація дій із подолання труднощів протягом адаптаційного періоду учнів 5-х класів, вироблення спільних рекомендацій для покращення адаптації п’ятикласників у школі ІІ ступеня.

Розглядалися важливі питання організації освітнього простору для цьогорічних п’ятикласників. Заступник директора з НВР С.В. Левченко наголосила на важливій ролі наступності в навчанні та вихованні учнів, які перейшли з 4 до 5 класу, педагоги основної школи повинні докласти максимум зусиль для того, щоб кожний учень 5-го класу йшов до школи з задоволенням, мав можливість виявити та розвинути свої здібності, досягнути мети.

Класні керівники 5-А,Б,В класів Білоконь Л.О., Осадкіна С.М., Качавська В.В. схарактеризували класні колективи 5-А,Б,В класів та звернули увагу на індивідуальні особливості учнів.

Соціальний педагог Спільна Ю.Ю.  виступила про  підсумки проведених соціометричних досліджень серед п’ятикласників.

Учителі-предметники Сушко В.В., Дівніч А.П., Ременюк М.П., Коденець І.В., Араліна В.А, Чумаченко Т.М., Яблуновська О.В., Яржемська І.В., Пісковець О.І., Десна І.В., Бутова Л.В., Середа О.В., Левченко О.В., Кононович С.М. проаналізували навчальні досягнення учнів 5-х класів за вересень-жовтень 2018 року та визначили завдання для подальшої роботи.

Практичний психолог школи Овчаренко І.В. на основі проведених досліджень визначила рівень підготовки п’ятикласників до навчання в основній школі та їх рівень адаптації до нових умов. За результатами спостережень та співбесід із дітьми, більшість учнів 5-х класів комфортно почувають себе в основній школі, активно працюють на уроках, виявляють здібності  в позакласній діяльності.

Учителі основної школи висловили вдячність заступникові директора з НВР Грицаєнко Г.А., голові МО Слатвінській О.В. та вчителям початкових класів Сотніковій В.Р., Командирчик Н.І. за їхню плідну працю  та наголосили на великій ролі співпраці в питаннях  створення умов для успішного навчання та виховання п’ятикласників.

Тож нехай щастить п’ятикласникам у основній школі! Бажаємо їм високих досягнень та цікавого шкільного життя!