Ось і розпочався новий навчальний рік!

Для учнів початкових класів перший день у школі був наповнений яскравими подіями.
     Найменші, першачки, відвідали святкову лінійку, а учні 2, 3 та 4 класів, радіючи зустрічі, ділилися з друзями спогадами про літо.
     Потім - 1 урок. Учителі подбали, щоб його тематика була близькою та зрозумілою дітям. Учні 3-Б та 4-Г класів розмірковували, як досягти успіху, в 1-А, Б, 2-А, 3- В доводили, що дружба - це неабияка цінність, що дружити треба вміти, у 3-А обговорювали питання значення здоров'я не тільки для людини, а й для держави, четверокласники ж та учні 3-Г розкрили тему «Діти єднають Україну».
      І насамкінець дня - цікавинки та веселощі для всіх. Для 3-В та 4-В - це екскурсія в дитячу бібліотеку, для 4 класів - ігри та вікторини, для 3-А, Б, Г - спортивно-розважальна програма.
      Отож, з удалим стартом! Успіхів у новому навчальному році!