Літо 2019. Спортивно-оздоровчий табір "Прибрежний"

Літо 2019. Спортивно-оздоровчий табір "Прибрежний" п'ятий рік поспіль радо зустрічає учнів нашої школи ! Тепле лагідне море, піщаний пляж з навісами.Під час відпочинку наші діти із задоволенням брали участь у веселих конкурсах, спортивних змаганнях та естафетах. Морські купання проводились під наглядом кваліфікованих інструкторів. Для тих, хто не вміє плавати, постійно працювала Школа дитячого плавання. П'ятиразове харчування, у меню - свіжі овочі та фрукти! Розважальний комплекс кожного вечора дарував цікаві зустрічі та дивував запальними танцями, захоплюючими розвагами, мелодійними піснями, з нетерпінням діти чекали кумедні виступи вожатих.
     Незабутні враження збережемо до наступного року! До зустрічі, ,,Прибрежний"!
     Особлива подяка вчителям які супроводжували наших учнів під час оздоровлення: Голубченко Надії Іванівні, Кузовєнковій Вірі Іванівні, Гришаєвій Ользі Миколаївні.