8А та 9А у Джампарку

Вибір професій – надзвичайно важлива й відповідальна справа, від нього залежить, чи реалізує людина себе в житті, чи буде щасливою й забезпеченою. В Херсонській загальноосвітній школі   І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради значна увага приділяється профорієнтаційній роботі. Колектив освітнього закладу переконаний: - готуватися до вибору професії учнів необхідно заздалегіть.

27-28 листопада 2018 року учні 8-А та 9-А класів Херсонської загальноосвітньої школи №4 Херсонської міської ради брали участь в інноваційному проекті з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіJump», запроваджений за ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості та спортивного сімейного розвивального комплексу «JUMP PARK». Проект поєднав інтелектуальні й матеріальні ресурси щодо ознайомлення з сучасним попитом на професії та формування відповідального ставлення учнівської молоді до планування майбутньої кар’єри.

Під час перебування в «JUMP PARK» учні за допомогою тренера ознайомилися із розмаїттям професій у сучасному світі, обговорили підходи до їх вибору та проблеми, які можуть виникнути. Захід було проведено в ігровій формі, тому школярі з задоволенням брали участь у всіх конкурсах. До того ж, учні дізналися про  професію офіціанта ресторану: активно долучилися до проведення  майстер-класу з організації роботи офіціанта та квесту із творчими й пізнавальними завданнями. Учні отримали  важливу інформацію про популярну професію та отримали величезне задоволення.

Дякуємо організаторам за такий цікавий  нестандартний захід, цей проект надзвичайно корисний і потрібний для школярів!