school-4-kherson@mail.ru

1 вересня 2017

1 Вересня

День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоціями  та приємною атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі слова поздоровлень!

Навчальний рік традиційно розпочався з урочистої лінійки. Цього року 99 дітей вперше переступили поріг нашої рідної школи №4.

На свято Першого дзвоника завітали директор машинобудівного заводу Олійник О.О. та голова профсоюзу Долгошеєва Т.М. Також привітати школярів зі святом  прийшов депутат Херсонської міської ради В.В.Сальдо. Гості побажали школярам здоровя’я, радості, добра та вручили учням початкової школи подарунки.

Першокласники мали змогу проявити свої декламаторські таланти; хореографічний ансамбль «Фантазія» подарував для всіх незабутній танок, а вихованці вокальних ансамблів заспівали святкових пісень. Майбутнім випускникам видалася змога дати напутні слова наймолодшим школярам.

Довгоочікуваний перший дзвінок лунав особливо святково.

Тож від щирого серця бажаємо всім учням, учителям та батькам натхнення, терпіння та наснаги! Сподіваємось, що 2017-2018 навчальний рік відкриє для кожного нові можливості, а також буде щасливим та успішним!!!