school-4-kherson@ukr.net

100-річчя бою під Крутами

23 Січеня

100-річчя бою під Крутами

До 100-річчя бою під Крутами у старших класах були проведені тематичні уроки. Так, під час вивчення теми «Українська революція та національно-визвольні змагання українського народу 1917-1920 років» учні 10 класу опанували матеріал стосовно січневих подій 1918 року під Крутами, коли відважні студенти, гімназисти та кадети захищали Київ від наступу більшовицьких військ. Учні підготували повідомлення про трагічний хід бойових дій під Крутами та презентували свої ілюстративні нариси з даної теми.

Учні 11 класу провели диспут «Бій під Крутами – героїзм чи трагедія?». На основі історичних джерел одинадцятикласники довели, що трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом  патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.

Пам’ятаючи історичні події 100-річної давнини, вшановуючи пам'ять героїв, ми виховуємо гідних громадян, здатних піднятись на боротьбу, захищаючи цілісність та незалежність країни.